سرمایه گذاری در بازار مسکن

سرمایه گذاری در بازار مسکن

سرمایه گذاری در بازار مسکن

farabin        بدون نظر    اخبار املاک   

سرمایه گذاری در بازار مسکن

سرمایه گذاری در بازار مسکن همواره یکی از روش های محبوب و عموما پربازده در مرسوم روش های سرمایه گذاری می باشد که داشتن دانش لازم در مورد ان می تواند سود دهی بسیار مناسبی داشته باشد .

برخی موار در مورد سرمایه گذاری در بازار مسکن هستند که دست ما نیستند مثل نوسانات بازار مسکن که همواره در کشور وجود دارد و برخی ها بر این باورند که بهترین زمان برای انحام معاملات در بازار مسکن زمانی است که بازار در آرامش به سر می برد و برخی هم برا این باور هستند که باید در ابتدای صعود بازار معاملات را انجام در انتهای آن سود برداشت کرد .

این موضوعات کاملا بسته به موقیعت اراضی ، وضعیت کنونی منطقه ، وضعیت بازار و سایر فاکتور های دخیل دارد که نمی توان نظر قاطع در رابطه با ان داد .

برای مثال ممکن است شخصی در زمان صعود بازار ملکی داشته باشد و به دلیل نیاز مالی آن را به زیر قیمت می فروشد . در اینصورت شما با خربد ان و صعود بازار ملک مقدار زیادی سود نموده اید .

پس شرایطی احتمالی از این دست ممکن است پیش آید که نمی توان انها را پیش بینی کرد و ممکن است سود ده باشند یا نه !

برای مثال از جمله فاکتور هایی که اشخصا سرمایه گذار در بازار مسکن در نظر می گیرند خرید ملک کلنگی می باشد . به این دلیل که زمین گران تر است و افرادی که خواهان سرمایه گذاری هستند تمایلی به خرید واحد های اپارتمانی ندارند از این جهت روی به خرید ملک های کلنگی می اورند .

خرید ملک کلنگی در منطقه تقریبا مناسب برای ساخت وساز بسیار گزینه مناسبی است و از لحاظ سرمایه گذاری در بازار مسکن یک نکته کلیدی است .

حتما با دانش کافی وارد این کار شوید !

یکی از موارد اساسی نه تنها قبل از ورود به امر سرمایه گذاری در بازار مسکن بلکه در همه مراحل کسب و کار ، داشتن دانش خوب نسبت به ان است . توجه کنید که گفتیم دانش خوب نه آشنایی نسبی و به این دلیل که بازار سرمایه با اشنایی نسبی قابل تحلیل نیست و موفقیت در ان عملا درصد خیلی پایین دارد .

مشاوین املاک یا کسانی که چندین سال است در این زمینه فعالیت می کند شناخت نسبتا مناسبی نسبت به مناطق شهری ، روند بازار ، دصدر سود سرمایه گذاری در مناطق مختلف شهری و .. دارند از این جهت توقع نداریم که یک شخص مبتدی بتواند حتما به سرعت وارد بازار سرمایه و ملک شود و بتواند در مدت کوتاهی به سود بالایی برسد .

اتفافا یکی از موارد مهم در مورد بازار مسکن هم داشتن همین صبر و وحوصله است . در هیچ کاری یک شبه پولدار شدن ممکن نیست و بیشتر ثروت از طریق ارائه راه حل های مناسب و داشتن فکر و نقشه اصولی حاصل می شود و صرفا تلاش شبانه روزی و سخت کافی نیست .

از این جهت مخصوصا در بازار های سرمایه حتما دانش کافی را کسب نموده و سپس سرمایه خود را وارد کار کنید . نکات بسیاری هستند که با تجریه و مرور زمان بدست می آیند و نمی توان آنها را از شخص خاصی آموزش دید و یا در کلاس ها اموزش آنها شرکت کرد .

درنهایت یکی از فاکتور های مهم علاوه بر داشتن سرمایه و دانش کافی ، داشتن روحیه و دلی دریایی است .

مشاورین املاک ساتال ، مشاوره در زمینه خرید و فروش املاک ، خرید آپارتمان ، باغ ، ویلا ، حیاط و … مشاوره و مشارکت


برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

املاک سات آل