دلایل خرید آپارتمان

دلایل خرید آپارتمان

دلایل خرید آپارتمان

farabin        بدون نظر    آپارتمان   

دلایل خرید آپارتمان

شاید برای برخی از افراد که قصد خرید مسکن دارند دلایل خرید آپارتمان مشخص نباشد و اینکه چرا بسیاری از افراد تمایل به خرید آپارتمان دارند تا خرید منزل مسکونی و شخصی . در وهله اول شاید برای شما سوال باشد که آپارتمان نشینی به دلیل تصوراتی که در ذهن ما وجود دارد ممکن است نامناسب یاشد و هر کسی تحمل سکونت در آپارتمان را ندارد . اما در واقع اینگونه نیست و نقل مکان از منازل شخصی به آپارتمان کم کم به یک نیاز اساسی تبدیل می شود .

امروز شهر نشینی بسیار توسعه یافته است با وجود اینکه بافت های کناری شهرها در حال تبدیل شدن به شهرک ها و آپارتمان های بلند هستند ، اما بازهم بافت داخلی شهری در حال توسعه هستند و منازل مسکونی شخصی در حال تبدیل شدن به آپارتمان های نوساز هستند . آپارتمان هایی که در چندین طبقه باید ساخته شوند تا بتوان حجم بیشتری از شهروندان را در بافت شهری جای داد .

برخی از افراد به محض شنیدن واژه آپارتمان در همان اول به موضوع سروصدا و کودکان خردسالی می افتند که در طبقات بالایی ایجاد سروصدا می کنند . در واقعیت اگر به این موضوع نگاه کنیم نمی توان در همه جا و همیشه جلوی این موضوع را گرفت و حتی خود ما نیز ممکن است کودک در سن پایین داشته باشیم و کنترل بیش از حد انها نیز هم نادرست و هم غیر ممکن است پس نمی توان همه جوانب را کنترل کرد و دلیل ندارد که ما بخاطر ایگونه مسائل مزایای آپارتمان نشینی را در نظر نگیریم .

مزایای اپارتمان نشینی

زمانی که ما آپارتمان خریداری می کنیم یکی از امتیازات خیلی خوب آپارتمان داشتن پارکینگ است در صورتی که آپارتمان ما دارای پارکینگ باشد یک مزیت بسیار خوب برای ماست و نگرانی از  آسیب یا سرقت خودرو در بیرون منرل را نداریم و با خیال راحت بخشی از سرمایه زندگی خود را در محلی امن نگه می داریم .

آپارتمان ها ممکن است در طبقات بالایی فقط تراس داشته باشیند که این موضوع محدود کننده نیست و اغلب آپارتمان ها در پشت محطوطه پارکینگ حیاط دارند و میتوانید طبق قوانین ساختمان از آن استفاده کنید و اگر کارهای خاصی مثل شستشو هم داشتید در ان انجام دهید .

خانه های شخصی به دلیل اینکه اکثرا دارای حیاط هستند و معمولا بافت و مهندسی انها قدیمی است همواره گرد و خاک و کثیفی از حیاط به داخل خانه راه دارد و مسلما چندین برابر کار ما در تمیزی خانه بیشتر است ضمن اینکه در صورت مناسب نبودن ساختار حیاط و منزل و نداشتن ارتفاع مناسب ، در صورت بارندگی های شدید ، اب از حیاط به داخل منزل راه خواهد یافت . در آپارتمان چنین مشکلاتی وجود نداشته و تقریبا از لحاط نظافت درجه بالایی داریم .

یکی از مسائلی که در اپارتمان ها بزرگ وجود دارد رعایت برخی قوانین مجتمع ، پرداخت حق شارژ و احترام به حقوق سایر ساکنین است که در کل در تمامی آپارتمان ها وجود دارد .

همچنین امروزه تقریبا قیمت اپارتمان ها مناسب است و برای زندگی شهری نیز دیگر منازل مسکونی جای خود را به آپارتمان ها داده اند و برای خرید اولین منزل خود در حال حاضر آپارتمان گزینه بسیار مناسبی می باشد که هم زیبایی خود را داشته و هم نو ساخت هستند و عمر انها نسبت به منازل مسکونی قدمی تر بسیار بیشتر است و همچنین ساخت و ساز اصولی و مهندسی شده دارند و همچنین به دلیل رعایت مسائلی همچون مبحث 19 و … مدیریت هزینه های جانبی مثل گرمایش ، سرمایش ، امنیت در برابر خطرات احتمالی همچون نشت گاز در زمستان و … و مسایلی از این دست که بسیار هستند و در آپارتمان های جدید تمامی این امتیازات را خواهیم داشت .

موارد ذکر شده در این مقاله تمامی موارد نیستند اما از مهم ترین دلایل می توانند برای خرید آپارتمان باشند .

مشاورین املاک ساتال ، خرید آپارتمان در تبریز ، مشاوره در خرید ، فروش و ساخت ، مشارکت ، معاوضه و ….دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

املاک سات آل